Library Board of Trustees

The Board of Trustees protect and advance the interests of the broader community by effectively governing the operations and promoting the development of the library.

Current Trustees

  • Judy Lazor, President
  • Term Expires:  12/31/2020 (1st Term)
  • Diana Armstrong, Vice President
  • Term Expires:  12/31/23 (1st Term)
  • Sandy Johnston, Secretary
  • Term Expires:  12/31/2019 (2nd Term)
  • Cherry Jones, Treasurer
  • Term Expires: 12/31/2021 (2nd Term)
  • Tami Mundy, Trustee
  • Term Expires:  12/31/2023 (1st Term)